Slideshow Slideshow Slideshow Slideshow
Infolinka 608 444 080
Kontakt

Chci vědet více o tomto projektu...

Jméno

Telefon

Email

Text

142 Radlická

 

Nové byty Praha.eu - 142 Radlická

Nové byty Praha.eu - 142 Radlická   Nové byty Praha.eu - 142 Radlická   Nové byty Praha.eu - 142 Radlická

Mapa

Lokalita: Praha 5
Typ projektu: byt
Dokončení projektu: zkolaudováno

Unikátní projekt společnosti Real- Treuhand Reality .142 Radlická vyrostl v Praze 5 na svahu mezi Malvazinkami a Radlickou ulicí.

Ve spodní části budovy jsou umístěny komerční prostory, které tvoří přirozenou akustickou a vizuální clonu pro výše položené byty. Projekt nabízí k prodeji celkem 995 m2 kancelářské plochy třídy A a je ideálním prostorem pro menší a středně velké společnosti, které ocení netradiční design, vysoký standard vybavení a perfektní dostupnost.

Rezidenční část zahrnuje 36 bytových jednotek - od menších 1+kk až po dvoupodlažní high-class mezonet s jacuzzi na terase.
Byty s výhledy na východní a západní stranu jsou velkými francouzskými okny spojeny se zelení ve svahu. Část bytů má také vlastní předzahrádky, jejichž kaskádový rytmus umožní budoucím majitelům pocit soukromí a vyhlídku do údolí. Na dominantní jižní straně budovy vznikly terasy, které zároveň slouží i jako sluneční clony. V horních ustupujících podlažích jsou umístěny velké byty s velkorysými střešními terasami.

Projekt je navržen v úsporné třídě energetické náročnosti budovy B. Všechny byty mají možnost ovládání osvětlení, teploty, chlazení a žaluzií pomocí přípravy na systém inteligentního řízení domácnosti.
Poloha .142 Radlické splňuje veškeré nároky aktivního člověka. Přímo před domem se nachází tenisové kurty a plavecký bazén, ve vedlejší budově je základní škola. Metro je vzdálené 5 minut chůze, stejně tak tramvajová zastávka. Do Malvazinek se rezidenti pohodlně dostanou pěší lávkou v zadní části domu, z ulice Radlické vznikl hlavní vstup do domu a vjezd do podzemních garáží.

 
Pro klienty financující koupi nového bytu hypotékou jsou pro tento projekt připraveny mimořádně zlevněné úrokové sazby, odhady bytu zdarma a nulový poplatek za zpracování. V případě zájmu o bezplatné porovnání hypoték potvrďte v kontaktním formuláři Váš zájem o hypoteční financování. Pro rychlý propočet splátky je tu hypoteční kalkulačka. Přesný výpočet a ověření Vašich příjmů připraví hypoteční specialista. K dispozici jsou i právní služby nezávislé advokátní kanceláře.  
 

Podívejte se na další nabídku projektů z Prahy 5

 
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít