Slideshow Slideshow Slideshow Slideshow
Infolinka 608 444 080
Kontakt

Chci vědet více o tomto projektu...

Jméno

Telefon

Email

Text

4 U Living

 

Nové byty Praha.eu - 4 U Living

Nové byty Praha.eu - 4 U Living   Nové byty Praha.eu - 4 U Living   Nové byty Praha.eu - 4 U Living

Mapa

Lokalita: Praha 4
Typ projektu: byt
Dokončení projektu: 2017

Novostavba 4 U Living vyrůstá v Praze 4 na pomezí ulic Procházkova a Pod Děkankou. Je to dům, který spojuje dohromady všechna 4 U. A těmi jsou Uměřenost, Účelnost, použití Ušlechtilých materiálů a jak vně, tak i uvnitř oceníte Umění práce s detailem. To vše je připraveno pro náročnou a sebevědomou klientelu. Bydlení v této rezidenci vám nabídne přesně to, co očekáváte od soudobé moderní architektury, která je zasazená do skvělého místa.

Dům se nachází nad klidnou vilovou čtvrtí poblíž centra, přitom kousek od metra a nádherného Vyšehradu. Uvnitř najdete 54 nových bytů, od studií až po horní penthouse. Přestože 4U Living je na rozhraní vilové čtvrti, je sotva 200 metrů od stanice metra Pražského povstání. V okolí této novostavby se můžete těšit z mnoha krás Prahy, jako je například Vyšehrad či Podolské nábřeží.

 
Pro klienty financující koupi nového bytu hypotékou jsou pro tento projekt připraveny mimořádně zlevněné úrokové sazby, odhady bytu zdarma a nulový poplatek za zpracování. V případě zájmu o bezplatné porovnání hypoték potvrďte v kontaktním formuláři Váš zájem o hypoteční financování. Pro rychlý propočet splátky je tu hypoteční kalkulačka. Přesný výpočet a ověření Vašich příjmů připraví hypoteční specialista. K dispozici jsou i právní služby nezávislé advokátní kanceláře.  
 

Podívejte se na další nabídku projektů z Prahy 4

 
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít