Slideshow Slideshow Slideshow Slideshow
Infolinka 608 444 080
Kontakt

Chci vědet více o tomto projektu...

Jméno

Telefon

Email

Text

Beranka

 

Nové byty Praha.eu - Beranka

Nové byty Praha.eu - Beranka   Nové byty Praha.eu - Beranka   Nové byty Praha.eu - Beranka

Mapa

Lokalita: Praha 9
Typ projektu: dum
Dokončení projektu: 2017

Developerská společnost Daramis staví v lokalitě Prahy 9 – v Horních Počernicích nové Domy Beranka.

Tato klidná lokalita je vhodná jak pro rodiny s dětmi (součástí projektu bude i dětské hřiště), tak i pro jednotlivce či rodiny bez dětí. V blízkosti se totiž nachází mnoho příležitoskí ke sportovnímu vyžití i k relaxaci - cyklostezka, rybník, Klánovický les či Chvalský zámek. Metro je dostupné do devíti minut autobusem.

Na výběr jsou čtyři typy domů o velikosti 4+kk  a 5+kk. Ke každému domu náleží zahrada od 100 m2 do 300 m2. V rámci nadstandardů si můžete vybrat krb, výtah a zvířecí dvířka do vstupních dveří či jiné benefity. Koncept domů v Berance spojuje praktické výhody bytu s předností domu.

 
Pro klienty financující koupi nového bytu hypotékou jsou pro tento projekt připraveny mimořádně zlevněné úrokové sazby, odhady bytu zdarma a nulový poplatek za zpracování. V případě zájmu o bezplatné porovnání hypoték potvrďte v kontaktním formuláři Váš zájem o hypoteční financování. Pro rychlý propočet splátky je tu hypoteční kalkulačka. Přesný výpočet a ověření Vašich příjmů připraví hypoteční specialista. K dispozici jsou i právní služby nezávislé advokátní kanceláře.  
 

Podívejte se na další nabídku projektů z Prahy 9

 
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít