Slideshow Slideshow Slideshow Slideshow
Infolinka 608 444 080
Kontakt

Chci vědet více o tomto projektu...

Jméno

Telefon

Email

Text

Byty Jinonice

 

Nové byty Praha.eu - Byty Jinonice

Nové byty Praha.eu - Byty Jinonice   Nové byty Praha.eu - Byty Jinonice   Nové byty Praha.eu - Byty Jinonice

Mapa

Lokalita: Praha 5
Typ projektu: byt
Dokončení projektu: zkolaudováno

Projekt Byty Jinonice nabízí jedinečnou příležitost klidného a komorního bydlení i možnosti výhodné investice. 
V udržovaném činžovním domě je 6 bytových jednotek, které nabízí plnohodnotné a zajímavé dispoziční řešení, některé jednotky nabízí část krásně upraveného dvorku domu nebo terasu. Koncepce domu splňuje nároky bydlení komorního charakteru v tradiční zástavbě s dostupností metra, přírody i centra Prahy.

Dům  nabízí rekonstruované společné prostory osobitého vzhledu. Jednotky jsou dle harmonogramu rekonstruovány
a postupně uvolňovány do prodeje. Menší jednotky (1+1 a 2+kk) jsou vybaveny novými kuchyňskými linkami pro pohodlné a rychlé nastěhování bez nutnosti dalších investic.

 
Pro klienty financující koupi nového bytu hypotékou jsou pro tento projekt připraveny mimořádně zlevněné úrokové sazby, odhady bytu zdarma a nulový poplatek za zpracování. V případě zájmu o bezplatné porovnání hypoték potvrďte v kontaktním formuláři Váš zájem o hypoteční financování. Pro rychlý propočet splátky je tu hypoteční kalkulačka. Přesný výpočet a ověření Vašich příjmů připraví hypoteční specialista. K dispozici jsou i právní služby nezávislé advokátní kanceláře.  
 

Podívejte se na další nabídku projektů z Prahy 5

 
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít