Slideshow Slideshow Slideshow Slideshow
Infolinka 608 444 080
Kontakt

Chci vědet více o tomto projektu...

Jméno

Telefon

Email

Text

Jinonický Dvůr

 

Nové byty Praha.eu - Jinonický Dvůr

Nové byty Praha.eu - Jinonický Dvůr   Nové byty Praha.eu - Jinonický Dvůr   Nové byty Praha.eu - Jinonický Dvůr

Mapa

Lokalita: Praha 5
Typ projektu: byt
Dokončení projektu: 2019

Jinonický dvůr je nový projekt společnosti Vinvest, který vytvroří uzavřený rezidenční areál v ​​klidné ​části ​atraktivní ​lokality ​Prahy ​5.

I. etapa zahrnuje devět výjimečných bytů s parametry rodinného domu s předzahrádkami ​a ​společným podzemním ​parkovištěm. Nabízí ​​klidné ​sousedské ​​soužití, ​​zároveň ​​však ​s ​​ostatními ​​obyvateli ​​sdílí​ ​pouze podzemní​ ​garáže ​a ​chodníky ​s ​přístupem ​k ​domům. Základní ideou celého projektu je citlivá rekonstrukce nemovité kulturní památky se zachováním unikátních dobových architektonických prvků a stavebních elementů. Tu doplní nová stylová výstavba, a to s plným respektem k historii místa a okolnímu prostředí. Celková revitalizace komplexu je rozdělena do několika etap.

Mezi výhody projektu patří blízkost ​přírodního ​parku ​Košíře-Motol ​a Prokopského ​údolí, stejně tak jako ideální dopravní dostupnost autem i MHD. Stanice metra Nové Butovice i nákupní centrum s fitness se nachází v příjemné dochozí vzdálenosti. Rodiny s dětmi ocení také nedalekou mateřskou a základní školu, dětské hřiště a německou Deutsche Schule Prag. Lékař, zubař či poliklinika je vzdálena jen 10 minut chůzí. Na letiště Václava Havla v Ruzyni dojedete za krásných 15 minut. Golf Club Praha Motol, tenis a míčové hry SK Motorlet vám zpestří všední dny i víkendové relaxování.

 
Pro klienty financující koupi nového bytu hypotékou jsou pro tento projekt připraveny mimořádně zlevněné úrokové sazby, odhady bytu zdarma a nulový poplatek za zpracování. V případě zájmu o bezplatné porovnání hypoték potvrďte v kontaktním formuláři Váš zájem o hypoteční financování. Pro rychlý propočet splátky je tu hypoteční kalkulačka. Přesný výpočet a ověření Vašich příjmů připraví hypoteční specialista. K dispozici jsou i právní služby nezávislé advokátní kanceláře.  
 

Podívejte se na další nabídku projektů z Prahy 5

 
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít