Nahoru

LEXXUS NORTON zahajuje prodej projektu Arcus City Cesta k novému bydlení nikdy nebyla jednodušší

pondělí 8. června 2020


Přední pražská realitní společnost LEXXUS NORTON navázala spolupráci s významným rakouským developerem UBM a stala se výhradním prodejcem v první etapě unikátního projektu Arcus City na Praze 5, jehož předprodej byl právě zahájen.


LEXXUS NORTON dominuje na českém trhu jako prodejce nových prémiových bytů a domů v developerských projektech a rezidenčních nemovitostech v Praze a okolí. Na jeho profesionální služby spoléhají již více než 25 let velmi nároční klienti. Zkušený tým realitních makléřů nabízí klientům profesionální servis v krásných kancelářských prostorech přímo v centru Prahy. „Smyslem naší práce je nabízet klientům to nejlepší bydlení na trhu. Projekt Arcus City, který vyroste v pražských Stodůlkách, všechny parametry takového bydlení splňuje. Developer UBM, vyhlášený svou důsledností a ve svém plánování, myslel naprosto na vše. Arcus City vyniká nadstandardním komfortem, perfektní dostupností do centra Prahy, plnou občanskou vybaveností, to vše v blízkosti přírody. Jsme hrdí na naše výhradní postavení prodejce, protože projekty jako je Arcus City dodávají českému realitnímu trhu respekt,“ říká Denisa Višňovská, Partner realitní kanceláře LEXXUS. 

Rakouská společnost UBM development, která je kótovaná na vídeňské burze, působí v celé Evropě a vyniká svými dlouholetými zkušenostmi v oblasti stavebnictví. Jako developer se skvělým technickým zázemím je vyhlášený svou spolehlivostí a perfekcionismem. „Těšíme se, až předáme novým majitelům první byty a oni vdechnou našemu projektu život. Rezidenční projekt Arcus City je pro nás srdcová záležitost a přistupujeme k ní s největší zodpovědností. I proto jsme si za exkluzivního prodejce vybrali LEXXUS NORTON. Spolupráce s renomovanými profesionály je pro nás klíčová,“ doplňuje Kateřina Poláková, ředitelka Marketing & Sales, UBM Development Czechia s.r.o.