Slideshow Slideshow Slideshow Slideshow
Infolinka 608 444 080
Kontakt

Chci vědet více o tomto projektu...

Jméno

Telefon

Email

Text

Rezidence nad Ostrovem

 

Nové byty Praha.eu - Rezidence nad Ostrovem

Nové byty Praha.eu - Rezidence nad Ostrovem   Nové byty Praha.eu - Rezidence nad Ostrovem   Nové byty Praha.eu - Rezidence nad Ostrovem

Mapa

Lokalita: Praha 4
Typ projektu: byt
Dokončení projektu: 2017

Developerská společnost Neocity Group připravuje nový projekt Rezidence Nad Ostrovem, který se stane klenotem mezi pražskými novostavbami. Rezidence bude nazvaná podle stejnojmenné podolské ulice, v níž se nachází a nabídne exkluzivní bydlení pro náročné zákazníky. Luxus, který čeká na své nové obyvatele, spočívá nejen v unikátní lokalitě a špičkových standardech, ale i v komorní velikosti projektu, který jim tak poskytne dostatečné soukromí. 

Pětipodlažní samostatně stojící dům bude umístěn na pozemku býválé proluky mezi činžovními domy a svažitý pozemek umožnil architektům navrhnout originální kaskádovitý tvar domu. Každý byt bude díky tomu vybaven vlastní terasou. Jedinečnost projektu je dána i exklusivní lokalitou. Podolí je jednou z nejoblíbenějších pražských rezidenčních čtvrtí, nabízí výbornou dostupnost do centra i do přírody v okolí města. Ulice Nad Ostrovem se nachází přímo nad Veslařským ostrovem a díky své vyšší poloze nabízí nejen výhledy na řeku a historické centrum, ale i tolik vyhledávaný klid rezidenční zástavby.

 
Pro klienty financující koupi nového bytu hypotékou jsou pro tento projekt připraveny mimořádně zlevněné úrokové sazby, odhady bytu zdarma a nulový poplatek za zpracování. V případě zájmu o bezplatné porovnání hypoték potvrďte v kontaktním formuláři Váš zájem o hypoteční financování. Pro rychlý propočet splátky je tu hypoteční kalkulačka. Přesný výpočet a ověření Vašich příjmů připraví hypoteční specialista. K dispozici jsou i právní služby nezávislé advokátní kanceláře.  
 

Podívejte se na další nabídku projektů z Prahy 4

 
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít