Slideshow Slideshow Slideshow Slideshow
Infolinka 608 444 080
Kontakt

Chci vědet více o tomto projektu...

Jméno

Telefon

Email

Text

Rezidence Prachnerova

 

Nové byty Praha.eu - Rezidence Prachnerova

Nové byty Praha.eu - Rezidence Prachnerova   Nové byty Praha.eu - Rezidence Prachnerova   Nové byty Praha.eu - Rezidence Prachnerova

Mapa

Lokalita: Praha 5
Typ projektu: byt
Dokončení projektu: 2019

Výstavba proběhne v jedné etapě, ve které vznikne 118 bytů a bytových ateliérů v kategorii 1kk až 4kk. V nejvyšším podlaží se budou nacházet byty a mezonety s rozlehlými terasami a krásným výhledem do přírodního parku Košíře-Motol. Ve spodní části objektu vzniknou moderní komerční prostory.

Rezidence Prachnerova se nachází na území Prahy 5 na rozhraní Smíchova a Košíř na levém břehu řeky Vltavy. Je situována mezi několika rozsáhlými parky, přírodním parkem Košíře-Motol na jihu, Husovými sady na východě a Klamovkou na severu. 

 
Pro klienty financující koupi nového bytu hypotékou jsou pro tento projekt připraveny mimořádně zlevněné úrokové sazby, odhady bytu zdarma a nulový poplatek za zpracování. V případě zájmu o bezplatné porovnání hypoték potvrďte v kontaktním formuláři Váš zájem o hypoteční financování. Pro rychlý propočet splátky je tu hypoteční kalkulačka. Přesný výpočet a ověření Vašich příjmů připraví hypoteční specialista. K dispozici jsou i právní služby nezávislé advokátní kanceláře.  
 

Podívejte se na další nabídku projektů z Prahy 5

 
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít