Slideshow Slideshow Slideshow Slideshow
Infolinka 608 444 080
Kontakt

Chci vědet více o tomto projektu...

Jméno

Telefon

Email

Text

Sacre Coeur 2

 

Nové byty Praha.eu - Sacre Coeur 2

Nové byty Praha.eu - Sacre Coeur 2   Nové byty Praha.eu - Sacre Coeur 2   Nové byty Praha.eu - Sacre Coeur 2

Mapa

Lokalita: Praha 5
Typ projektu: byt
Dokončení projektu: 2015

Úžasné výhledy, kvalita srovnatelná s nejvyššími světovými standardy, nadčasová a vzdušná architektura, funkčnost v každém ohledu, ochrana Vašeho soukromí. To jsou základní charakteristiky projektu Sacre Coeur 2 developerské společnosti SATPO.

Projekt se nachází ve svahu pod rezidenční čtvrtí Hřebenky, v ulici Holečkova, vedle Kinského zahrady, pár minut pěšky od slavného Petřínského vrchu, Malé Strany či Pražského hradu, v bezprostřední blízkosti centra Prahy, malostranského Újezdu a smíchovského Anděla.

Sacre Couer 2 nabízí penthouse, lofty i apartmánové byty plné světla a zajímavých dispozic. Každý z bytů v Sacre Couer2 má prostorné zádveří s místem pro šatnu nebo šatní skříň. Velkým benefitem je u jiných zapomínaná komora, dostatečně velká, aby pojmula pračku a uložný regálový systém. Samotný prostor rozlišuje obývací a privátní zóny v bytě. Každý obývací pokoj má vlastní WC s umývátkem, což jistě oceníte vy i Vaší případní hosté. Ložnice, dětský pokoj a další místnosti se nachází v privátní zóně bytu. Byty 3+kk a 4+kk mají 2 koupleny, kde jedna koupelna je vždy součástí ložnice rodičů. Večerní atmosféru pak podtrhuje možnost příjemného posezení na balkónu, terase, nebo lodžii Vašeho nového bytu.

 
Pro klienty financující koupi nového bytu hypotékou jsou pro tento projekt připraveny mimořádně zlevněné úrokové sazby, odhady bytu zdarma a nulový poplatek za zpracování. V případě zájmu o bezplatné porovnání hypoték potvrďte v kontaktním formuláři Váš zájem o hypoteční financování. Pro rychlý propočet splátky je tu hypoteční kalkulačka. Přesný výpočet a ověření Vašich příjmů připraví hypoteční specialista. K dispozici jsou i právní služby nezávislé advokátní kanceláře.  
 

Podívejte se na další nabídku projektů z Prahy 5

 
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít