Slideshow Slideshow Slideshow Slideshow
Infolinka 608 444 080
Kontakt

Chci vědet více o tomto projektu...

Jméno

Telefon

Email

Text

Sigma Plaza

 

Nové byty Praha.eu - Sigma Plaza

Nové byty Praha.eu - Sigma Plaza   Nové byty Praha.eu - Sigma Plaza   Nové byty Praha.eu - Sigma Plaza

Mapa

Lokalita: Praha 1
Typ projektu: byt
Dokončení projektu: 12/2019

Sigma Plaza představuje luxusní minimalistické dispozice bytů nebo kanceláří na prodej přímo v centru Prahy.

Tento originální projekt je složen z dvou nepropojených budov A – vchod z Petrské ulice  a B – vchod z Půtové ulice, které spolu tvoří samostatný architektonicky hodnotný blok. , Je obklopen ze čtyř stran ulicemi Petrská, Stárkova, Půtova a Klimentská. Svými původními křivkami se hlásí do 2.poloviny 19.století.

Každá ze čtyř fasád nabízí atraktivní výhledy na jinou světovou stranu. Z oken na Klimentské ulici je úžasný výhled na Pražský hrad, okna na Petrské ulici nabízí výhled na Žižkovskou věž.

Historie a architektura je s citem při rekonstrukci kombinována s nejmodernějšími technologiemi a materiály. Hlavní důraz je kladen na kvalitu materiálů. Při rekonstrukci objektu je vidět maximální snaha o zachování všech historických uměleckých prvků.

 
Pro klienty financující koupi nového bytu hypotékou jsou pro tento projekt připraveny mimořádně zlevněné úrokové sazby, odhady bytu zdarma a nulový poplatek za zpracování. V případě zájmu o bezplatné porovnání hypoték potvrďte v kontaktním formuláři Váš zájem o hypoteční financování. Pro rychlý propočet splátky je tu hypoteční kalkulačka. Přesný výpočet a ověření Vašich příjmů připraví hypoteční specialista. K dispozici jsou i právní služby nezávislé advokátní kanceláře.  
 

Podívejte se na další nabídku projektů z Prahy 1

 
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít