Slideshow Slideshow Slideshow Slideshow
Infolinka 608 444 080
Kontakt

Chci vědet více o tomto projektu...

Jméno

Telefon

Email

Text

Tulipa City

 

Nové byty Praha.eu - Tulipa City

Nové byty Praha.eu - Tulipa City   Nové byty Praha.eu - Tulipa City   Nové byty Praha.eu - Tulipa City

Mapa

Lokalita: Praha 9
Typ projektu: byt
Dokončení projektu: 2018

Společnost AFI EUROPE přichází na trh s novým developerským projektem Tulipa City.  Tento projekt se bude nacházet v žádané lokalitě Prahy – zastávka metra Kolbena je vzdálená pouze 3 minuty chůze. Jedná se o bývalou průmyslovou oblast ČKD, která postupně mění tvář a to díky AFI EUROPE. Tato oblast se změní v bytové domy a kanceláře s podzemními garážemi a dalšími službami splňujícími plnou občanskou vybavenost. Lokalita kolem metra Kolbenova Vám nabídne cyklostezku, areál Freestyle Kolbenka, nákupní galerii Fénix, školy a školky i polikliniku v docházkové vzdálenosti. Tulipa City nabídne čtyři bytové domy s celkem 257 byty. Vybírat bude možné z dispozic 1+kk až do 4+kk. Tulipa City je určena pro všechny, kteří hledají prostor pro relax, odpočinek, ale i metro na dosah ruky včetně veškeré občanské vybavenosti. 

 
Pro klienty financující koupi nového bytu hypotékou jsou pro tento projekt připraveny mimořádně zlevněné úrokové sazby, odhady bytu zdarma a nulový poplatek za zpracování. V případě zájmu o bezplatné porovnání hypoték potvrďte v kontaktním formuláři Váš zájem o hypoteční financování. Pro rychlý propočet splátky je tu hypoteční kalkulačka. Přesný výpočet a ověření Vašich příjmů připraví hypoteční specialista. K dispozici jsou i právní služby nezávislé advokátní kanceláře.  
 

Podívejte se na další nabídku projektů z Prahy 9

 
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít