Slideshow Slideshow Slideshow Slideshow
Infolinka 608 444 080
Kontakt

Chci vědet více o tomto projektu...

Jméno

Telefon

Email

Text

Villa Apus

 

Nové byty Praha.eu - Villa Apus

Nové byty Praha.eu - Villa Apus   Nové byty Praha.eu - Villa Apus   Nové byty Praha.eu - Villa Apus

Mapa

Lokalita: Praha 1
Typ projektu: byt
Dokončení projektu: 2017

Villa Apus se nachází na území Pražské památkové rezervace v ulici Krakovská na Novém Městě. Jedná se o čtvrť na pravém břehu Vltavy v těsné blízkosti Václavského náměstí, Národního muzea a Čelákovského sadu. Villa Apus ukazuje, jak úspěšně lze zrekonstruovat původní dům a dostavět nový bytový dům na úplnou bytovou, komerční a administrativní funkčnost. Projekt se skládá ze dvou domů. Sedmipatrový Dům A má v přízemí komerční prostor pro využití např. kavárny, ve druhém patře se bude nacházet administrativní část a horní patra jsou určena pro nové majitelé bytů. V domě B jsou byty o dispozicích od 1+kk - 5+kk. Součástí jsou i dvoupodlažní garáže. Villa Apus žije přímo v centru města Prahy a uspokojí ty nejnáročnější klienty.

 
Pro klienty financující koupi nového bytu hypotékou jsou pro tento projekt připraveny mimořádně zlevněné úrokové sazby, odhady bytu zdarma a nulový poplatek za zpracování. V případě zájmu o bezplatné porovnání hypoték potvrďte v kontaktním formuláři Váš zájem o hypoteční financování. Pro rychlý propočet splátky je tu hypoteční kalkulačka. Přesný výpočet a ověření Vašich příjmů připraví hypoteční specialista. K dispozici jsou i právní služby nezávislé advokátní kanceláře.  
 

Podívejte se na další nabídku projektů z Prahy 1

 
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít