Slideshow Slideshow Slideshow Slideshow
Infolinka 608 444 080
Kontakt

Chci vědet více o tomto projektu...

Jméno

Telefon

Email

Text

Vivus Osadní

 

Nové byty Praha.eu - Vivus Osadní

Nové byty Praha.eu - Vivus Osadní   Nové byty Praha.eu - Vivus Osadní   Nové byty Praha.eu - Vivus Osadní

Mapa

Lokalita: Praha 7
Typ projektu: byt
Dokončení projektu: 2018

Vivus přichází s novým developerským projektem Osadní v lukrativní lokalitě Prahy 7 – Holešovicích. Projekt je situovaný převážně na západní straně do klidné ulice Osadní, na jižní a východní straně směřuje do tichého zeleného dvora, kam jsou situovány terasy, lodžie a balkony téměř všech bytových jednotek. V této lokalitě je plná občanská vybavenost, dopravní dostupnost do přímého centra města je záležitostí chvilky. Vivus Osadní nabídne 123 bytů a několik nebytových jednotek celkem ve čtyřech domech A, B, C a D. K některým bytům situovaným do dvora vnitrobloku budou náležet i soukromé předzahrádky. Samozřejmostí jsou sklepní kóje a podzemní garáže s vjezdem do Osadní ulice. Projekt Vivus Osadní se vyznačuje bydlením v klidné zóně v centru města, které nabídne pohodlí i komfort moderního bydlení. 

 
Pro klienty financující koupi nového bytu hypotékou jsou pro tento projekt připraveny mimořádně zlevněné úrokové sazby, odhady bytu zdarma a nulový poplatek za zpracování. V případě zájmu o bezplatné porovnání hypoték potvrďte v kontaktním formuláři Váš zájem o hypoteční financování. Pro rychlý propočet splátky je tu hypoteční kalkulačka. Přesný výpočet a ověření Vašich příjmů připraví hypoteční specialista. K dispozici jsou i právní služby nezávislé advokátní kanceláře.  
 

Podívejte se na další nabídku projektů z Prahy 7

 
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít