Slideshow Slideshow Slideshow Slideshow
Infolinka 608 444 080
Kontakt

Chci vědet více o tomto projektu...

Jméno

Telefon

Email

Text

Zahrady Roztoky

 

Nové byty Praha.eu - Zahrady Roztoky

Nové byty Praha.eu - Zahrady Roztoky   Nové byty Praha.eu - Zahrady Roztoky   Nové byty Praha.eu - Zahrady Roztoky

Mapa

Lokalita: Praha západ
Typ projektu: dum
Dokončení projektu: 2018

Pokud sníte o novém bydlení v srdci přírody, ale nechcete se vzdát občanské vybavenosti a dosahu velkoměsta, pak pro vás může být ideálním bydlením nový projekt rodinných domů Zahrady Roztoky. V klidném prostředí obce Roztoky u Prahy vyrůstá soubor rodinných domů s funkční a nadčasovou architekturou, který bude realizován v několika etapách. Již první etapa nabízí 5 krásných dvojdomů, které poskytnou komfortní a pohodlné bydlení 10 rodinám. Ke každému domu náleží vlastní zahrada, garáž a parkovací stání. Bezprostřední okolí nabízí dostatek míst k setkávání malých i velkých a nepřeberné možnosti aktivního odpočinku i relaxace v přírodě.

Výhodou projektu je i skvělá dopravní dostupnost: za 15 minut jste autem na metru A Dejvická, 20 minut autem na Letišti Václava Havla, 5 minut na nádraží s přímým spojením do centra Prahy či 1 min pěšky do přírody. Kompletní občanská vybavenost je přímo v obci – kvalitní školy a školky, kulturní a sportovní vyžití, zdravotnická zařízení i obchodní centra. 

 
Pro klienty financující koupi nového bytu hypotékou jsou pro tento projekt připraveny mimořádně zlevněné úrokové sazby, odhady bytu zdarma a nulový poplatek za zpracování. V případě zájmu o bezplatné porovnání hypoték potvrďte v kontaktním formuláři Váš zájem o hypoteční financování. Pro rychlý propočet splátky je tu hypoteční kalkulačka. Přesný výpočet a ověření Vašich příjmů připraví hypoteční specialista. K dispozici jsou i právní služby nezávislé advokátní kanceláře.  
 

Podívejte se na další nabídku projektů z Prahy západ

 
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít