Nahoru

Najdeme vám vhodnou nemovitost Cesta k novému bydlení nikdy nebyla jednodušší

 

Nechcete se zdržovat s vyhledáváním ideální nemovitosti? Nenašli jste zde takové byty na prodej, rodiné domy, novostavby či developerské projekty Praha, jaké jste hledali?

Pokud máte alespoň přibližnou představu o preferované lokalitě, typu bydlení (byt, dům, pozemek), případně o dalších parametrech jako je očekávaná cena, balkón, zahrádka, dispozice, patro, velikost bytu a podobně, odešlete nám kontaktní formulář "Nenašli jste vhodnou nemovitost". 

Napište nám svoji představu o ideálním bydlení a nejpozději následující pracovní den se Vám ozveme s nabídkou novostaveb, nových bytů na prodej či jiných vhodných nemovitostí, které se budou maximálně blížit Vámi zadanému popisu. Najdeme bydlení přesně podle Vašich představ - nové byty na prodej, novostavby rodinných domů i nejnovější developerské projekty Praha.

Důležitou informací při výběru novostaveb a developerských projektů v Praze je rovněž údaj o tom, jak rychle se potřebujete do nového bytu či domu přestěhovat. V případě dokončench nemovitostí je to samozřejmě možné ihned, pokud máte ale více času, můžeme vybírat i developerské projekty Praha, které jsou teprve ve výstavbě. Výhodou takových novostaveb je možnost ovlivnit dispozice kupovaného bytu, vybrat bartvu a typ obkladů, podlah a dalšího vybavení.

V případě zájmu o financování hypotékou připravíme bezplatné porovnání hypoték na koupi bytu, rodinného domu či stavebního pozemku.

 

Nenašli jste vhodnou nemovitost?